Forumashi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PSIHO TERAPIJE

Go down

PSIHO TERAPIJE Empty PSIHO TERAPIJE

Ïîðóêà by Butcher Mon May 26 2008, 17:27

Otvoreni tajni dosijei

Otvoreni su tajni dosijei vladinih državnika i njihovih pomoænika.U sledeæem tekstu
možete proèitati ispovesti,taènije zabeležene psihoanalize lekara koji su bili
zaduženi za leèenje politièkih aktivista.


BORIS TADIÆ

Moj otac je bio ljut što sam se rodio sa 3,650 kg., u 9 meseci i 9 dana,samo
zato jer mu je moja majka obeæala da æu biti veliki èim se rodim.
Svake sledeæe godine je zahtevao da budem stariji.Kada sam napunio 11.svim
roðacima i prijateljima je govorio da imam 23. i da sam genije,jer sam mu jednom
prilikom prigovorio da se supa jede kašikom a ne nožem,što je on posle duže
konsultacije sa mojom nadasve tolerantnom majkom prihvatio uz kompromis,
supu je od tada jeo iskljuèivo sa kineskim štapiæima za jelo.



ÈEDOMIR JOVANOVIÆ


Moj otac je tvrdio da je pronašao svemir, èak je znao i datum,ali kada god bih ga
pitao tata koji je to datum,on je smireno odgovarao: Ne seæam se bilo je jako davno.
Na moj treæi roðendan upisao me je na kurs kineskog jezika, balet i osnove brodogradnje
i zahtevao rezultate na svom stolu do 11.30.Moja majka je oduvek želela da budem
Rudolf Valentino kako bih bio lepši od Milicinog sina koji je bio žensko.



NATAŠA MIÆIÆ


Moja majka je tvrdila da sam jedinica iako sam imala dve starije sestre i mlaðeg brata.
Razlog je u tome jer sam sa 5.godina kategorièno tvrdila da sam vanzemaljac.

Odmalena sam bila bolešljiva stoga mi je majka našla lek za koji je tvrdila da je pouzdano siguran.
Na njenu preporuku radila sam 24. èasa dnevno tako da nisam imala vremena za bolest.
Na moje punoletstvo dobila sam poklon.To je bila roda za koju su moji roditelji tvrdili
da donosi decu,tako da su mene obezbedili za buduæa pokolenja.



MIROLJUB LABUS



Moj otac je voleo trke formule 1 i na moj prvi roðendan prodao je kuæu,auto i uzeo svu
ušteðevinu da bi otišao u Moncu i potplatio Ajrtona Senu kako bi me ovaj provozao u formuli jedan.
Sena je to naravno odbio jer nije razumeo jezik mog oca.To je uticalo na mene jer se moj
otac naljutio i nije razgovarao samnom do juèe.
Moja majka je na sve to gledala sa strane i tajno gradila podmornicu u garaži.
Problem je nastao kada je podmornicu napravila i pokazala ocu, na šta je ovaj prokomentarisao
: Dobro ženo odakle nam tolika voda za podmornicu i ko æe to èudo da vozi?



MLAÐAN DINKIÆ



Moj otac je tvrdio da poznaje Ramzesa II i da ima moæ nemuštog jezika.Jednom prilikom
me je odveo u zoološki vrt i rekao da uðem u kavez sa leopardima i pozovem ih da doðu
u nedelju na ruèak.Još je govorio da pošteni ljudi idu unazad kako bi mogli da imaju
pregled situacije.
Moja majka je tvrdila da zna apsolutno sve,tako je otvorila agenciju koja ima sve
odgovore.Isto je tvrdila da je Džon F. Kenedi izvršio samoubistvo.







BOŽIDAR ÐELIÆ



Moja majka je tvrdila da mi je tetka,a da su ujaci i ujne ustvari latinski nazivi za prve komšije.Uvek mi je pred spavanje stavljala na glavu veliki teret kao što su cigla i zidarski blok jer je govorila da æu ako nastavim sa dosadašnjim realnim progresom rasta biti previše visok i nerentabilan,jer visoki ljudi troše više tkanine za odevanje kao i hrane,vazduha i ostalog.Otac me je uèio kako æu vremenom shvatiti da su dva i dva ustvari pet samo se svetski matematièki normativi nisu još usaglasili.Još kao mali sam tvrdio ako èovek dovoljno dugo prièa može da ne jede i ne pije èitavih nedelju dana.Takoðe sam i dokazivao da obièna maèka može da bude velièine geparda ako dovoljno dugo skaèe uvis.
Butcher
Butcher
master
master

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 3229
Age : 39
Mesto : Tu,Srbija

http://www.forumashi.forumsr.com

Íàçàä íà âðõ Go down

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó