Forumashi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bg

+3
Luka
Butcher
dozivotni_modernator
7 posters

Ñòðàíà 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Karadagli Mon Jan 07 2008, 19:51

dozivotni_modernator :: ne znam seæaš li se na kom se podforumu upoznasmo, ili da osvežavam pamæenje?
k

Dobro se sjeæam, upoznasmo se na pdfKV, podforumu koji je nekada bio otvoren za svakoga....a sad i Kraljevèane banuju.....
Karadagli
Karadagli
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 314
Age : 46

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Mon Jan 07 2008, 20:08

èekaj jesi se to ti našao kao meni nešto zameraš što pomalo znam šta se dešava po bgu? što sam u bgu veæi deo godine?

još mi kao zameraš što zovem svojim grad u kome sam provela taèno pola od svojih dvadeset godina? na stranu to što su moji odavde? na stranu to što imam pravo da bg kao i kv zovem svojih gradom, jer sam rasla i odrastala u svakom od njih, na drugi naèin?
ne kapiram?
ali jbte, majstore, omašio si poentu ove teme potpuno, a i ja sa tobom. nije poenta u genealogiji. niti u izmišljanju. niti u zamišljanju da o nekome znaš nešto samo na osnovu foruma.
poenta je u sledeæem - ako imaš neko dešavanje u bgu da preporuèiš - izvoli.
ako imaš da preporuèiš dešavanje u nk, pg, kg, ili gde veæ živiš - izvoli. za ostalo - mani me, molim te.
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Karadagli Mon Jan 07 2008, 20:20

SU.
Tu trenutno živim, tu trenutno studiram, tu trenutno radim ali to nije moj grad.
Ako se veæ smatraš veæom Beograðankom nego Kraljevèankom, batali moderisanje po pdfKV, drž' se svog Beograda
Karadagli
Karadagli
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 314
Age : 46

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Mon Jan 07 2008, 20:30

batali se ti odreðivanja kom gradu ja pripadam, nego lepo otvori temu SU, i piši šta ima tamo!
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Karadagli Mon Jan 07 2008, 20:38

Neæu. Subotica NIJE moj grad
Ja ne patim od sindroma sela.
Potièem iz manjeg grada od SU i ponosan sam na to
Karadagli
Karadagli
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 314
Age : 46

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Shining Mon Jan 07 2008, 20:50

time out.... Rolling Eyes
Shining
Shining
forumash master
forumash master

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1413
Age : 33
Mesto : oblaci.....

http://www.myspace.com/umetnicadeedee

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Mon Jan 07 2008, 22:07

Laughing Laughing Laughing

Ovo je fenomenalno.
I nisam Crepajac,poreklom sam Pozarevljanin Wink
Ali mi se deda negde oko 1940-te preselio u BG,tako da ispadam starosedelac...A sto se tice zbivanja,ima koncert Pjotra Andrezevskog valjda 28. ili 29. na Kolarcu...Zavisi sta te zanima.

Ima svasta...
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Mon Jan 07 2008, 22:19

Wink
naravno, žurka je uvek tamo gde sam ja, zar to nisi do sad uvideo? Very Happy

ma ne zanima samo mene, piši, pa æe da se probere šta valja.
piši gde planiraš da ideš u sledeæih sedam dana partytime
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Mon Jan 07 2008, 23:10

Zivim od danas do sutra,kakvih nedelju dana te spopalo... Laughing

Posebno po ovakvom vremenu

Zezam se,vecina ljudi sa kojima izlazim trenutno nije tu...Drugarica me vuce u Atelje,a ova jedna hoce da idemo da gledamo neki film Hadersfild,tako nesto...A isao bih u Narodno Pozoriste,imaju zanimljiv repetoar za januar... Gde izlazim kada nemam planirano: Plato,Greenet,Srpska kafana,ili bilo koja birtija u koju se lepo zabijem sa jos nekim...Ako budem otisao u Apartman jos koji put sledi bankrot... Laughing
Stupica...KST...Obicno se najbolje provedem kad ne planirano odem u grad,kao tamo naletim na nesto poprilicno zanimljivo...

Gde ti izlazis?
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Mon Jan 07 2008, 23:31

prepodne, ima divna, divna kafana kod faksa - lava bar (kneza miloša), divotica za kafu ujutru, naroèito leti, imaju divnu bašticu.
popodne grinet (mada mi je od moke postalo apsolutno muka), ovaj novi kosta kofi, kad sam puna para ili negde na hranu. od skoro i balkan express u zemunu. preslatko restoranèe, kuæica iz koje se ulazi u divan mali vagon. lepota! za popodne je lepo ubaciti se i u bilo koji kafiæ u stahinjiæa bana. meni je super insomnija. tako je kemp da moraš da je voliš! onda, predveèe kogod me odvede u kafanu sa kariranim stolnjacima i limenim pikslama (tipa "vrnjaèka banja" na bulevaru), idem sa njim. predveèe ide i vruæi gavran (predivno mestašce u Knezu, zavuèeno u nekom prolazu, pitaj me za dalje instrukcije ako ne znaš gde je, ali idi obavezno) i pubby's (isto zavuèeno dozlaboga u staklencu, a divno, totalno nadrealno). konaèno, uveèe, atom, danguba i kuglaš. kst samo kad su 80e i 90e i to ne uvek.
to su najèešæa mesta. sad sam još aktivna, pa mogu da zujim. kad pritisne škola...

edit - èula sam da je hadersfild ekstra i da se mora obavezno gledati! dakle - nemoj da propustiš!
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Shining Tue Jan 08 2008, 02:17

[quote="Luka"]
I nisam Crepajac,poreklom sam Pozarevljanin Wink
quote]
me 2....matori mi je iz PO i njegov matori,i njegov matori....ali jbg zivimo u KV-u,ne znam ni ja zasto....
Shining
Shining
forumash master
forumash master

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1413
Age : 33
Mesto : oblaci.....

http://www.myspace.com/umetnicadeedee

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Tue Jan 08 2008, 17:17

dozivotni_modernator ::prepodne, ima divna, divna kafana kod faksa - lava bar (kneza miloša), divotica za kafu ujutru, naroèito leti, imaju divnu bašticu.
popodne grinet (mada mi je od moke postalo apsolutno muka), ovaj novi kosta kofi, kad sam puna para ili negde na hranu. od skoro i balkan express u zemunu. preslatko restoranèe, kuæica iz koje se ulazi u divan mali vagon. lepota! za popodne je lepo ubaciti se i u bilo koji kafiæ u stahinjiæa bana. meni je super insomnija. tako je kemp da moraš da je voliš! onda, predveèe kogod me odvede u kafanu sa kariranim stolnjacima i limenim pikslama (tipa "vrnjaèka banja" na bulevaru), idem sa njim. predveèe ide i vruæi gavran (predivno mestašce u Knezu, zavuèeno u nekom prolazu, pitaj me za dalje instrukcije ako ne znaš gde je, ali idi obavezno) i pubby's (isto zavuèeno dozlaboga u staklencu, a divno, totalno nadrealno). konaèno, uveèe, atom, danguba i kuglaš. kst samo kad su 80e i 90e i to ne uvek.
to su najèešæa mesta. sad sam još aktivna, pa mogu da zujim. kad pritisne škola...

edit - èula sam da je hadersfild ekstra i da se mora obavezno gledati! dakle - nemoj da propustiš!

Jbt,pa ti im i imena pamtis... Shocked Very Happy
A ja,kud me noge odnesu... Laughing
I nisam se zalio do sad,kao ni oni sa kojima sam isao...
E,sta bi sa Domom Omladine?
Tamo sam visio ranije,bilo mi je prekoputa skole,sad kad sam prolazio,vidim renoviraju nesto... bounce
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Tue Jan 08 2008, 19:21

pa, da, imena lako pamtim.
za DO ne znam, tamo sam samo ponekad išla na kafu. jedino što znam je isto što i ti - renovira se.
a kad æe da bude gotovo, nemam pojma.
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Angel of Distress Wed Jan 09 2008, 21:51

Vibrasphere 13.-og u X-lagumu.. No
Angel of Distress
Angel of Distress
forumash master
forumash master

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1057
Age : 35
Mesto : Souvlaki Space Station

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Warlord Wed Jan 16 2008, 12:57

Prek'sutra Marduk, a ja ništa. blowup
Warlord
Warlord
admin
admin

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 1832
Age : 39
Mesto : Kraljevo

http://www.myspace.com/punishedband

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Sat Jan 19 2008, 22:41

Vracam se pre neki dan iz grada,pitam se Gde su nestali pravi Beogradjani?Oni fini ljudi,dobronamerni,vaspitani?Beograd su naselile one prave seljacine,odnedakle iz pièkovca;neraspolozeni,nevaspitani,
bez trunke tolerancije.Da popizdis.Sjebu mi raspolozenje u sekundi,maloumnici koji se svadjaju u redu za C market,ko ce zauzeti sediste u busu...Sto je najgore,ako pokusas nekome da se obratis,cak i pruzis pomoc,odgovore ti drsko;prosto me sokiraju.Negde posle ponoci sam sa vrata autobusa rekao jednom coveku na stanici da ne ceka bus valjda broj 83,jer radi samo 78.On mi je odgovorio,citiram:

"Sta tebe zabole sta ja cekam?Zatvori ta vrata!"

I sta ja da mu kazem?Nisam mogao,urlao sam od smeha.Zatvori ta vrata!
hahahah...Problem je sto nam je to realnost;Gradjani su neopisiva stoka.
Shvatam ja da pola njih na funkcijama bilo kakvim nema osnovnu skolu;
Uostalom sta ce ikome u Srbiji covek obrazovan,sa diplomom?
Trebaju im poltroni koji nista ne znaju,imbecili koji rade bez pogovora kako im se kaze.

Jedan dan me je neka ludaca udarila kada sam pokusao da udjem u prodavnicu...Mnogo joj se zurilo...Svi su nervozni kao da su na koprive pisali...Onda pomislis da treba da uzvratis istom merom,ali time postajes isti kao i oni.Bejbe,verovatno si i ti primetila;sudradjani su nam zesce mrzovoljni.
Pitam se gde nestade sav kulturan svet?
Videh takodje da svi smatraju totalno nebulozna mesta(jako kicasta i sl) najboljim mestima za izlazak.Prolazio sam pored nekog kafica,obojenog u roze,koji izgleda kao svemirski tanjir,a gosti kao u izlogu-da ih gledas kroz staklo,negde blizu Vukovog spomenika.
A ispred stoje par njih i dive se: pricaju kako su oni nedostojni ulaska u takvo mesto,a jedna je govorila nesto tipa: "Vi znate kako sam ja razmazena,ja volim da izlazim na ovakva nobles mesta". (???!!!)
A cene su...u p.m.Za totalno neukusnu stvar.
Ako cu da se otvorim i bacim pare na neko mesto - to bi svakako bi Kluz(ako on uopste postoji jos uvek)...

Poenta je da je Bg izgubio indentitet u celosti,ljudi su postali primitivni bez trunke ukusa,prate trend i dive se jet-setu(koji nam je bas...do jaja...Jelena Karleusa i novinari s Pinka),a svaki dan nicu sve ruznija mesta.
Na 300 metara od mene,novo izgradjeni svemirski tanjir,nova zgrada TV Pinka,u totalnom neskladu sa celim Dedinjem;ali ne zadugo:posecice sav park oko moje kuce i izgraditi luksuzne apartmane u koje ce naseliti mafijase.

Vazno je da smo u koraku sa svetom,da smo moderan grad,a da smo zapostavili tradiciju;Nema vise kafanica u Bg.Nema starogradske muzike.
Nema ulica poplocanih kaldrmom.Nema dama.Nema dzentlmena.Ali ima odvratnih novogradnja.McDonaldsa.Butika.
Nema vise kafane "Pod lipom"-sada je tamo Pizza Hut.

Super smo...Svi su srecni...Samo nam dajte Velikog Brata i Grand Show...'Leba i Igara...
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Sun Jan 20 2008, 00:01

a, jebae ga, znam.
najmrzim prevoz i redove za bus. i tuèu ko æe prvi da uðe. tu nema šta mnogo da se prièa, sve je isprièano.
još mrzim redove za kasu. i to je isprièano.
ne mogu da se sekiram oko toga, luka.

jesi i ti gledao emisiju o "bermudskom trouglu" na, slagaæu te, Avali - "Šumatovac", "Grmeè" i "Pod lipom".

jbg. svako vreme ima svoje heroje. ne možeš protiv toga. keve naših keva su bile protiv rolingstounsa, pa, eto, oni su sad nekako... ne znam. romantièna vizija rnra.
ne verujem da išta može da se promeni. da serem sad o potrošaèkom društvu, mnogi pametniji od mene su rekli mnogo o tome.
a ja ne želim da se nerviram, da vam prièam anegdote vezane za klinke iz mog okruženja, ne mogu.

valjda æe i to da proðe.
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Sun Jan 20 2008, 00:50

problem je u tome i mene iznerviraju,pa pocnem da se ponasam kao i oni.
A ne stoji mi uopste.Pred kraj dana sam i ja umoran i mrzovoljan...
A sto se tice vecine(oni koji smatraju da je Bg sve lepsi i lepsi)...Vecina nikad nije bila u pravu.

Nisam gledao emisiju...Prestao sam da gledam TV uopste...O cemu se otprilike radi(mis'im mogu da naslutim,al ajde :) )...

Kazem sebi da necu da se nerviram...kao...
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Sun Jan 20 2008, 00:53

dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Sun Jan 20 2008, 00:58

sad cu da pogledam,tnx. Wink
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Sun Jan 20 2008, 01:06

ma znam,o tome pricam...mada ljude briga bas za mesta gde se nekad izlazilo...gledaju svi kako da prezive.

Sad je Sumatovac otvoren,bio sam.
Al kad stavise piceriju mesto kafane...pa mislio sam da (barem u gubljenju indentita) ne mozemo nize da propadnemo...

Mozda sam zaludjenik,ali bojkotujem stvari kao sto su McDonalds i Pizza Hut...Em mrzim tu hranu,em iz moralnih razloga ne zalazim tamo.
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by dozivotni_modernator Sun Jan 20 2008, 01:11

em su glupanderi.
em nam prodaju one male buðave sendvièiæe u koje ne znam kako uspevaju da smeste po 400-600 kCal.
em su im povræke gajene na osiromašenom uranijumu.

ali dobra stvar - ne sme da se puši
Very Happy
rain
ddf
Bg - Page 2 Bigcry

iskreno vaš,
pušaè na odvikavanju
dozivotni_modernator
dozivotni_modernator
forumash
forumash

Female
Áðî¼ ïîðóêà : 151
Age : 37

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Luka Sun Jan 20 2008, 16:53

Pa srecno ti bilo.

Samo ne idi tamo,ako prestanes da pusis,tamo u najboljem slucaju dobijes holesterol... :)
Luka
Luka
forumash
forumash

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 507
Mesto : BGD

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Warlord Fri Apr 11 2008, 15:05

Deo atmosfere sa svirke u Dangubi:
Bg - Page 2 33manja
Warlord
Warlord
admin
admin

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 1832
Age : 39
Mesto : Kraljevo

http://www.myspace.com/punishedband

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Butcher Fri Apr 11 2008, 15:11

hehe Vlada se nije skinuo ehheh...znaci tek ste bili poceli kad su vas uslikali Very Happy
Butcher
Butcher
master
master

Male
Áðî¼ ïîðóêà : 3229
Age : 39
Mesto : Tu,Srbija

http://www.forumashi.forumsr.com

Íàçàä íà âðõ Go down

Bg - Page 2 Empty Re: Bg

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Ñòðàíà 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó